Beschikbaarheid
1 / 29
Vakantiehuis Zeewolde
6 beoordelingen




Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(6)
Heerlijke 6 persoons Lodge met Hottub nabij Zeewolde in het Horsterwold
Voor een heerlijke vakantiebestemming bent u bij Resort de Parel nabij Zeewolde aan het juiste adres. Ontspanning, natuur en duurzaam zijn hier niet zomaar woorden, dit is waar het Resort voor staat. U logeert in een luxe zespersoons Lodge met Hottub. U stookt de Hottub op tot de door u gewenste temperatuur. U laat uzelf vervolgens in het warme water zakken en u geniet! Wat wil een mens nog meer? Bij aankomst wordt u begroet door de ezel Lejoor en het paard Lola. Ontdek ook het zwemstrand op het eilandje met daarnaast de beachbar midden op het eiland. Vanuit Resort De Parel kunt u leuke uitstapjes maken zoals: Dolfinarium Harderwijk, Pretpark Walibi bij Biddinghuizen, Nationaal Park De Hoge Veluwe, Zwemmen, zeilen of vissen aan het Veluwemeer of lekker shoppen in bijvoorbeeld Amersfoort, Hilversum of Utrecht. Resort De Parel, leuk voor jong en oud!
Sterren kijken door het glazen dak! Modern ingerichte woonkamer (airco) met een eethoek en een zithoek. De moderne open keuken heeft onder andere een koelkast, vaatwasser, vierpits kookstel, combi-magnetron, Nespresso koffieapparaat en een waterkoker. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee éénpersoonsbedden. Ook zijn er twee badkamers met een wastafel en inloopdouche. Er is een separaat toilet. Via een ladder komt u op de derde slaapkamer, dit is een vide met twee matrassen en met een glazen dak (u kunt hier niet staan). Rondom de lodge heeft u een heerlijke tuin met een overdekte veranda voorzien van tuinmeubilair en een houtgestookte Hottub! Parkeren kan op de centrale parkeerplaats.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het park behoudt het recht ter plaatse een borg te vragen.
- U kunt zich via inschrijving aanmelden voor diverse activiteiten. Het exacte aanbod varieert per periode.
Kenmerken
Indeling
Slaapkamers3
Slaapplaatsen6
Bedden5
Sanitair
Toiletten1
Douches2
Locatie en omgeving
Zeewolde, Flevoland
Zeewolde is een heerlijke bestemming voor liefhebbers van water en watersport. Op en rond het Wolderwijd is het goed toeven. Omdat het water bij de stranden ondiep is, is het hier perfect voor gezinnen met jonge kinderen. Het nabijgelegen Horsterwold is een van de meest bijzondere bossen van Flevoland. Het is heel divers en u vindt er enorm veel verschillende planten, bomen en dieren. Een uitgebreid netwerk van paden en routes ligt hier klaar om ontdekt te worden. Wilt u met de kinderen iets leuks doen? Ga dan naar Hans & Grietje Pannenkoekenhuis en Speelpark, voor een magische belevenis.
Afstanden
Activiteiten in de omgeving
Resort de Parel
Parkvoorzieningen
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
7,2
Gemiddelde cijfer
Getoonde cijfer is o.b.v. 5 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden. Het totaal aantal beoordelingen voor deze woning is 6 met een gemiddelde van 7,7.
5 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Algemene indruk
Gastvrijheid
Schoonmaak
Omgeving
Faciliteiten
Prijs-kwaliteit
Laatste reviews


september 2025
4,7 Jef Le Granse
Bij aankomst was het een flinke tegenvaller. Over een geitenpaadje bij je huis komen is niet geslaagd., Het huisje op zich viel gewoon tegen. Het was veel kleiner dan gedacht. Als je hier echt met 6 personen zou zijn gekomen was ik gelijk weer vertrokken. De prijs is veel te hoog voor dit huisje. Het is ook aan een flinke opknap/schoonmaakbeurt toe
juli 2025
9,3 Karl Weber
Over het algemeen was alles prima, zelfs bij een probleem met de elektriciteit werden we direct geholpen, zelfs op zondag. Er had wel wat meer servies (koffiekopjes) mogen zijn en het stond niet in de brochure dat er maar één toilet was. Voor de rest een droom. We bevelen jullie graag aan. Hartelijk dankIm großen und ganzen war alles in Ordnung,auch bei einen Problem mit dem Strom wurde uns sogar am Sonntag sofort geholfen. Es hätte etwas mehr Geschirr da sein können (Kaffeetassen ).Und es war nicht im Prospekt angegeben,dass nur ein WC vorhanden ist. Ansonsten ein Traum. Gerne empfehlen wir euch weiter. Vielen Dank
april 2025
5,0 Robert Fechner
Helaas was het huis, dat € 1.400 per week kostte, in zeer slechte staat en was het niet schoon. Het was huis nummer 2!Leider ist das Haus für 1400€/1 Woche vom Zustand und Sauberkeit sehr schlecht gewesen.
Es war das Haus Nr. 2!
Es war das Haus Nr. 2!
Uitstekend
o.b.v. 125.000+ beoordelingen
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.
Laatst bekeken




























