ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
ZE091
1 / 35
right angle
right angle
Vakantiehuis Wolphaartsdijk
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE091 Huiscode: ZE091
6 personen 6 personen
1 huisdier 1 huisdier
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star8,6Zeer goed
13 beoordelingen
ZE091
camera 35
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(13)

Luxe 6 persoons vakantiehuis aan het Veerse Meer

Op een fantastische plek, aan het Veerse Meer, is dit mooie en luxe zespersoons vakantiehuis te vinden! Een schitterend gerenoveerd vakantiehuis, van alle gemak voorzien. U bent op nog geen vijf minuten fietsen van het Veerse Meer verwijderd en dat staat hiermee garant voor vele uren waterpret. Er zijn zeer veel watersport activiteiten die u hier kunt beoefenen, zoals vissen, zeilen en surfen. U kunt er ook waterskiën of een kano huren. U zult zich er geen moment vervelen. Daarnaast is het een zeer mooie omgeving die het waard is om te ontdekken, te voet of op de fiets. De vele uitgezette routes leiden u door het prachtige gebied, naar één van de vele jachthavens of naar Goes en Veere. De steden Middelburg, Gent en Brugge zijn met de auto ook heel goed bereikbaar.

Gezellig ingerichte ruime woonkamer met openslaande deuren, sfeerhaard en een gezellige zithoek met TV. Terrasdeuren open en je stapt zo de grote tuin in, die volop vertier geeft voor jong en oud. De open keuken heeft onder andere een oven, vaatwasser, vierpits kookplaat, Senseo en koelkast met vriesvak. Ook is er een wasmachine in de berging. Er zijn drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed en een met een stapelbed. De badkamer heeft een toilet, wastafel en inloopdouche. Er is parkeergelegenheid voor drie auto's op eigen terrein.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • In het servicepakket vindt u een vaatdoek, twee vaatwastabletten, een afwasborstel, een kleine flacon afwasmiddel, een spons en één vuilniszak. Er zijn twee rollen toiletpapier aanwezig in de accommodatie.

Kenmerken

iconChalet
iconOppervlakte: 70 m²
iconSfeerhaard
iconWasmachine
iconSenseo

Indeling

Slaapkamers3
Slaapplaatsen6
Sanitair
Toiletten1
Douches1

Locatie en omgeving

Wolphaartsdijk, Zeeland

Naast Goes en aan het Veerse meer vindt u Wolphaartsdijk. Goes, ook wel het winkelhart van Zeeland genoemd, ligt heel dichtbij en hier vindt u veel winkelaanbod dat in en rond de historische binnenstad ligt. Goes heeft ook meerdere galeries en het Historisch Museum de Bevelanden mag u zeker niet overslaan. De regio staat daarnaast bekend om haar watersportmogelijkheden en vanuit Wolphaartsdijk zijn Middelburg en Veere ook leuke steden om te bezoeken. Het strand aan de westkust van Walcheren is slechts iets verderop: Vlissingen, Zoutelande, Westkapelle en Domburg zijn stuk voor stuk aanraders en waanzinnig mooi. Voor een dagje cultuur snuiven en historie is Deltapark Neeltje Jans absoluut interessant.

Afstanden
iconStrand (aan zee)24,5 km
iconMeer0,4 km
iconSupermarkt10,5 km
iconRestaurant0,5 km
iconDorp/stadcentrum3,0 km
iconBos16,7 km
iconRecreatieplas0,8 km
iconViswater1,3 km
iconGolfbaan9,4 km
iconNationaal park16,7 km
iconAttractiepark19,5 km
iconTreinstation10,2 km
iconBushalte1,3 km
iconZee24,5 km

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,6
Gemiddelde cijfer

10 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
september 2025 (via vakantiepark)
8,9
nl
Geertruida v.
september 2025 (via vakantiepark)
7,3
de
Peter S.
De locatie was geweldig. De omheinde tuin was geweldig voor onze hond om te spelen en rond te snuffelen. Het huis was functioneel ingericht. Wat ontbreekt is een zonnescherm op het terras. We zouden dus graag nog een keer verblijven.

Helaas kregen we het sleutelkluisje na afloop van onze vakantie ondanks intensieve inspanningen niet meer open.

Beste wensen uit Zwitserland. Peter
juni 2025 (via vakantiepark)
10
de
Stefanie G.
Het huis en de locatie waren perfect voor ons verblijf in juni. Het strand en de wandelpaden waren op slechts een minuut afstand. Een perfect strand om te suppen is op 5 minuten rijden: parkeren direct aan het water, ondiep water en een aanlandige wind. Perfect voor mij als beginner. De dichtstbijzijnde grotere steden, Middelburg, Vlissingen, Veere, etc., liggen op ongeveer 30 minuten rijden. De tuin is goed afgescheiden van de buren, waardoor er veel privacy is. Ik vond het erg fijn dat er schapen op de dijk recht voor de tuin graasden.
Uitstekend
★★★★★
o.b.v. 124.000+ beoordelingen
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Goed geregeld.
Gert van Dijk, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
★★★★★
Alles prima verlopen en verzorgd, we zijn erg tevreden.
Mark van der Sande, 7 oktober
★★★★★
Duidelijke informatie en makkelijk te boeken. Goede communicatie en veel goed en mooi aanbod. Komt heel betrouwbaar over.
Ankie Tiemensma, 7 oktober
★★★★★
Prima organisatie. Elke mail werd zo snel als mogelijk beantwoord.
Meindert Buijsman, 6 oktober
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Goed geregeld.
Gert van Dijk, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
★★★★★
Alles prima verlopen en verzorgd, we zijn erg tevreden.
Mark van der Sande, 7 oktober
previous
next

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken