DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
DG257
1 / 15
right angle
right angle
Vakantiehuis Tiendeveen
niet op een vakantiepark
Huiscode: DG257 Huiscode: DG257
9 personen 9 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
4 slaapkamers 4 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star7,3Zeer goed
54 beoordelingen
DG257
camera 15
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(54)

Zeer landelijk gelegen 9 persoons particulier vakantiehuis in Drenthe

Genieten van de rust, de zon en het platteland van Drenthe in dit landelijk gelegen negen persoons voorhuis van deze voormalige boerderij. Het vakantiehuis ligt centraal in Drenthe niet ver van de plaatsen Tiendeveen en Drijber. Achter het vakantiehuis ligt een mooie wijngaard (de eerste wijngaard in Drenthe), hetgeen meteen een heerlijke sfeer geeft. De gastvrije eigenaren vertellen u graag over de methode hoe de wijn hier op biologisch verantwoorde manier wordt vervaardigd. Fietsers en wandelaars kunnen vanuit het vakantiehuis ook prima uit de voeten. Er zijn vele mogelijkheden in dit gedeelte van Drenthe.

Op de begane grond is de comfortabel ingerichte woonkamer met een gezellige zithoek en een TV. De woonkeuken is een aparte ruimte met een royale eethoek en verder voorzien van onder andere een koelkast, magnetron, vier-pits kookstel, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er is een apart toilet. Beneden is er ook één slaapkamer met een stapelbed. In de bijkeuken staat er een wasmachine tot uw beschikking. Hier is ook de badkamer met een ligbad, toilet, wastafel en een douchecabine. Boven zijn er drie slaapkamers: één met een tweepersoonsbed, één met twee éénpersoonsbedden en één met drie éénpersoonsbedden. Buiten is er parkeerruimte en een mooi terras met tuinmeubelen.

Beschikbaarheid

Prijsinformatie (o.b.v. 6 personen)

Huurprijs is inclusief
  • Boekingskosten
  • Energieverbruik
  • Internet
  • Schoonmaak
  • Toeristenbelasting
Optioneel bij te boeken
  • Bedlinnen en handlinnen

Goed om te weten

  • Indien u bedlinnen en handlinnen bijboekt, worden de bedden bij aankomst voor u opgemaakt.
  • In deze vakantiewoning zijn geen jongerengroepen toegestaan.
  • De huiseigenaren zijn druk bezig met het verduurzamen van de woning. De energie die u gebruikt is hoofdzakelijk groen en wordt opgewekt middels zonnepanelen en een windmolen.
  • Studentenverenigingen en jongerengroepen (tot 25 jaar) zijn niet toegestaan.

Kenmerken

iconWasmachine
iconFilter koffiezetapparaat
iconSenseo

Indeling

Slaapkamers4
Slaapplaatsen9
Bedden7
Sanitair
Toiletten0
Douches0
Baden1

Locatie en omgeving

Tiendeveen, Drenthe

De bossen rondom Tiendeveen behoren tot het oudste bosgebied van Drenthe. In de fantastische omgeving zijn er talloze fiets- en wandelroutes te vinden. In de streek vindt u vele typische Drentse dorpjes en plaatsen als Hoogeveen, Zuidwolde, Coevorden en Emmen waar u kunt winkelen, musea kunt bezoeken of heerlijk uit eten kunt gaan. Voor de echte culinaire liefhebbers is De Groene Lantaarn zeker een bezoek waard. Verdiep u in de historie van de omgeving en bezoek Herinneringscentrum Kamp Westerbork of Museumdorp Orvelte. Als u een dagje wellness zoekt is Sauna Thermen Zuidwolde de juiste plek. Een topdag met de kids? Bezoek Attractiepark Slagharen, Vogelpark De Lokeershoeve of Wildlands Adventure Zoo Emmen.

Afstanden
iconMeer5,1 km
iconSupermarkt7,6 km
iconRestaurant7,4 km
iconDorp/stadcentrum7,6 km
iconBos6,7 km
iconRecreatieplas10,7 km
iconViswater11,6 km
iconGolfbaan3,7 km
iconNationaal park11,9 km
iconAttractiepark22,5 km
iconTreinstation8,0 km
iconBushalte6,6 km
Activiteiten in de omgeving
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

7,3
Gemiddelde cijfer

14 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
nl juli 2025
Anja van Dijk
8,3
Wij waren zeer tevreden op 1 ding na. Het huis was absoluut niet schoon. Erg veel spinnenwebben. Mijn dochter heeft eerst op de kamer waar ze sliep een schoonmaak moeten houden. We willen wel graag nog een keer naar datzelfde huis, maar dan wel graag een wat schoner huis. TIP: lagere huurprijs Schoonmaak vakantiegangers laten doen.
nl juni 2025
Arjan Massar
5,0
Het huis was niet fris, overal hingen spinnenwebben. Ook de pannen en vaatwerk van te voren af moeten wassen voor gebruik. Koffiezetapparaat werkt niet(normaal) omdat er een verkeerde pot bij zit.
nl mei 2025
Kirsten Kroes
10
Prachtig huis in prachtige omgeving. Service was goed en we hebben het prima naar ons zin gehad. Goede prijs kwaliteit verhouding en we zullen de plek onthouden mochten we nog eens in de buurt komen.
Uitstekend
★★★★★
o.b.v. 106.000+ beoordelingen
★★★★★
Snel, doelgericht en duidelijk.
Marcel Louwer, 17 augustus
★★★★★
We boeken vaker via deze website en het is altijd goed.
Anoniem, 16 augustus
★★★★★
Helemaal prima.
Gerard Middelkamp, 18 augustus
★★★★★
Positief en betrouwbaar.
Jentien van de Brug, 12 augustus
★★★★★
Prima! De complimenten voor de medewerkers van Heerlijke Huisjes. Het is een betrouwbare club.
Hans Sangster, 18 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Cornelis Andel, 18 augustus
★★★★★
De boeking is vanaf het begin tot het einde goed verlopen, goede communicatie en informatie etcVoor herhaling vatbaar.
Esther Kramer, 16 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Frans van den Brink, 16 augustus
★★★★★
Allemaal erg goed.
Ellen Lindloge, 16 augustus
★★★★★
Alles top!! Ga zo door.
Janneke van Houdt, 18 augustus
★★★★★
Snel, doelgericht en duidelijk.
Marcel Louwer, 17 augustus
★★★★★
We boeken vaker via deze website en het is altijd goed.
Anoniem, 16 augustus
★★★★★
Helemaal prima.
Gerard Middelkamp, 18 augustus
★★★★★
Positief en betrouwbaar.
Jentien van de Brug, 12 augustus
★★★★★
Prima! De complimenten voor de medewerkers van Heerlijke Huisjes. Het is een betrouwbare club.
Hans Sangster, 18 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Cornelis Andel, 18 augustus
★★★★★
De boeking is vanaf het begin tot het einde goed verlopen, goede communicatie en informatie etcVoor herhaling vatbaar.
Esther Kramer, 16 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Frans van den Brink, 16 augustus
previous
next

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.