Beschikbaarheid
1 / 33
Vakantiehuis Schoterzijl
niet op een vakantiepark
19 beoordelingen




Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(19)
Aan de rivier de Tjonger gelegen 4 pers. vakantiehuis inclusief boot in Bantega, Friesland
Dit comfortabele vakantiehuis voor vier personen in Bantega is idyllisch gelegen aan het water in Friesland, met een aluminium sloepje inbegrepen. Samen met twee andere huisjes ligt deze woning op het terrein van restaurant ’t Sluisje. De woning is ruim opgezet en van alle gemakken voorzien. Stap in uw bootje en verken de prachtige omgeving van Bantega. Ontdek de uitgestrekte weilanden, rietlanden en bossen. Dit vakantiehuis is ideaal voor liefhebbers van wandelen en fietsen. Neem een verfrissende duik of geniet van watersporten op de Friese Meren. Voor een gezellig terrasje kunt u naar Lemmer gaan, en het pittoreske Giethoorn ligt ook op korte afstand.
De lichte woonkamer is voorzien van een comfortabele bank, twee fauteuils en een televisie. In de zithoek staat een tafel met vier stoelen. De moderne keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, kookstel, koelkast en combimagnetron. Dit vakantiehuis beschikt over twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel, toilet en inloopdouche. De woning heeft vloerverwarming en er is een wasmachine en droger aanwezig. De openslaande deuren in de woonkamer geven toegang tot het terras, dat is voorzien van tuinmeubilair. Hier vindt u ook een stopcontact voor het opladen van elektrische fietsen. Bij slecht weer kan opladen onder dak geregeld worden. De tuin grenst aan het water, waar een aluminium sloepje voor u klaar ligt. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het huis, en extra auto's kunnen parkeren op het parkeerterrein achter het restaurant.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Gebruik van een aluminium sloepje op benzine is inclusief, bij vertrek dient u deze af te tanken.
- Houd er rekening mee dat Restaurant 't Sluisje gesloten is op dinsdag, woensdag en donderdag, wilt u een hapje komen eten? Reserveer dan uiterlijk twee weken van te voren.
Kenmerken
Indeling
Slaapkamers2
Slaapplaatsen4
Bedden2
Sanitair
Toiletten1
Douches1
Locatie en omgeving
Schoterzijl, Friesland
Het buurtschap Schoterzijl ligt in het zuiden van de provincie Friesland, aan het riviertje de Tjonger. De landelijke omgeving met bossen en meren is ideaal voor het maken van een mooie wandeling of fietstocht. Het IJsselmeer en het Tjeukemeer zijn in de buurt. Bovendien ligt natuurgebied Weerribben-Wieden vlakbij. Een mooie bestemming voor een dagje uit in de omgeving is watersportdorp Lemmer. Hier kunt u uw hart ophalen met de vele gezellige terrasjes en het gevarieerde aanbod aan winkels.
Afstanden
Activiteiten in de omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
9,6
Gemiddelde cijfer
Getoonde cijfer is o.b.v. 19 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden. Het totaal aantal beoordelingen voor deze woning is 19 met een gemiddelde van 9,6.
19 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Algemene indruk
Gastvrijheid
Schoonmaak
Omgeving
Faciliteiten
Prijs-kwaliteit
Laatste reviews


september 2025
9,7 Frank Schug
We hebben het genoegen gehad een fantastische week in jullie vakantiehuis door te brengen. Alles was gewoonweg perfect, van de topklasse inrichting van het huis, de fantastische visplek direct naast het huis tot de boot die we ter beschikking hadden – het was gewoonweg fantastisch. Het restaurant, T'sluitsje, is bijzonder uitstekend; het was gewoonweg top. Nogmaals bedankt aan Siem, een heel aardig persoon.Wir haben eine überragende Woche in Ihrem Ferienhaus verbringen dürfen. Es hat einfach alles gepasst, angefangen bei der Top-Einrichtung des Hauses, dem traumhaften Angelplatz am Haus, dem zur Verfügung stehenden Boot, es war einfach fantastisch. Hervorzuhen das Restaurant t`sluitsje, einfach nur top. Danke auch nochmal an Siem, sehr netter Mensch.
augustus 2025
9,7 R. Blauw
Zeer net en mooi huisje. Lokale beheerder Siem was zeer informatief en behulpzaam.
augustus 2025
8,0 Jannie Beerda
Uitstekend
o.b.v. 123.000+ beoordelingen
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.
Laatst bekeken