UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
UT045
1 / 41
right angle
right angle
Vakantiehuis Rhenen
Huiscode: UT045 Huiscode: UT045
6 personen 6 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star8,9Heerlijk
64 beoordelingen
UT045
camera 41
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(64)

Mooi zespersoons Familie-Eco-Lodge op de Utrechtse Heuvelrug

Deze mooie zespersoons Familie-Eco-Lodge staat op vakantiepark Soof Heuvelrug. Dit vakantiepark vind je midden op de Utrechtse Heuvelrug, pal tegenover het recreatiegebied Kwintelooijen. Een fantastisch vakantiepark met natuur, duurzaamheid en genieten als voornaamste kenmerken. Soof Heuvelrug ligt slechts enkele kilometers van Veenendaal en Rhenen af. Vanuit het vakantiepark kun je fantastische uitjes maken. Bijvoorbeeld Ouwehands Dierenpark Rhenen, Bezoekerscentrum Grebbelinie of Ballorig in Veenendaal, Nationaal park de Hoge Veluwe, dagje Utrecht, Nijmegen of Arnhem. Genoeg te doen! Op Soof Heuvelrug kunt u in het seizoen genieten van het openluchtzwembad met waterspeeltuin, kinderen spelen in de fantastische speeltuin, drinkt u of eet u iets in de Brasserie, huurt u fietsen en kunt u uw elektrische auto opladen. In de schoolvakanties is er een recreatieteam dat allerlei leuke activiteiten organiseert. Soof Heuvelrug is bij uitstek een ideaal vakantiepark voor natuurliefhebbers met oog voor duurzaamheid.

Deze Eco-Lodge ligt aan de vijver en is uitgerust voor zes personen (vier volwassenen en twee kinderen i.v.m. het stapelbed). De woonkamer is modern ingericht en heeft een eethoek en een zithoek met een flatscreen-TV. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, combi-magnetron, inductie kookplaat, Nespresso koffieapparaat, koel- vriescombinatie en een waterkoker. Er zijn drie slaapkamers waarvan één master bedroom met een tweepersoonsbed en een wastafel, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met een kinderstapelbed. De Lodge beschikt over een ruime badkamer met wastafel, inloopdouche en een toilet. Er is een separaat tweede toilet en een wasmachine en droger. Heerlijke ruime tuin met een overdekt terras met loungeset en een gazon met picknicktafel. Er is een ruime berging om uw fietsen te stallen. Er is plek voor één auto bij de woning.

Beschikbaarheid

Prijsinformatie (o.b.v. 4 personen)

Huurprijs is inclusief
  • Boekingskosten
  • Keukenlinnen (inclusief)
  • Bijdrage St. instandhouding Landgoed Prattenburg
  • Milieuheffing
  • Toeristenbelasting
  • Eindschoonmaak
  • Linnenpakket
  • Ritualspakket
  • Waarborgfonds
Optioneel bij te boeken
  • Badlinnen
  • Extra kinderbed (120 x 60 x 80 cm)
  • Extra kinderstoel

Goed om te weten

  • De kostenpost huur bestaat onder andere uit: schoonmaak, bedlinnen, opgemaakte bedden, keukenlinnen en hand- en badlinnen.
  • Deze lodge is geschikt voor maximaal vier volwassenen en twee kinderen.
  • Deze woning is geschikt voor maximaal 4 volwassenen.
  • Sommige lodges beschikken over een wasmachine en droger.
  • De kostenpost Bijdrage St. Instandhouding Landgoed Prattenburg is een bijdrage voor het landgoed dat aangrenzend aan het park ligt. 
  • U kunt ter plaatse een parasol reserveren tegen betaling.

Kenmerken

iconBungalow
iconOppervlakte: 70 m²
iconWasmachine
iconNespresso

Indeling

Slaapkamers3
Slaapplaatsen6
Bedden3
Sanitair
Toiletten2
Douches1

Locatie en omgeving

Rhenen, Utrecht

De omgeving van Rhenen is naast adembenemend ook zeer verrassend. De Thijmse Berg, De Utrechtse Heuvelrug, De Veluwe en De Betuwe liggen allemaal op steenworp afstand. In de omgeving zijn ook tal van eeuwenoude kastelen en landhuizen, een legio mogelijkheden voor het beoefenen van buitensport en bovendien zijn er verschillende dagjes uit te vinden. Bezoek Kasteel Amerongen, Kröller-Müller Museum of het Eiland van Maurik. Het gebied rondom de Thijmse Berg is ook uitermate geschikt voor de fietsers en de wandelaars onder ons. Er zijn veel verschillende uitgestippelde routes beschikbaar. Wilt u liever een dagje winkelen? Ga naar het Utrecht of Nijmegen waar u ook verschillende musea en bezienswaardigheden vindt.

Afstanden
iconMeer3,3 km
iconSupermarkt2,0 km
iconRestaurant0,5 km
iconDorp/stadcentrum2,0 km
iconBos0,0 km
iconViswater4,9 km
iconGolfbaan18,3 km
iconNationaal park5,3 km
iconTreinstation2,8 km
iconBushalte0,6 km
Activiteiten in de omgeving
iconPaardrijden
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Soof Heuvelrug

Parkvoorzieningen
iconRestaurant
iconKinderanimatie
iconSpeeltuin
iconOpenluchtzwembad
iconCafé/Bar
iconOplaadpunt elektrische auto
iconFietsverhuur
iconVuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,9
Gemiddelde cijfer

64 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
nl augustus 2025 (via vakantiepark)
Petra v.
8,8
We hebben erg genoten van het huisje. Alles is keurig en je vindt er alles wat je nodig hebt. Vooral de overdekte zithoek buiten aan het water was heerlijk.

We hadden wel een eend die elke dag een aantal verrassingen achterliet op het terras. Maar ja, de huisjes staan natuurlijk midden in de natuur :)
nl augustus 2025 (via vakantiepark)
Marleen v.
7,7
Wij hebben een hele fijne week beleefd bij Soof. De kleinschaligheid van het park, het verwarmde zwembad, het mooie huis en de heerlijke lunch bij de brasserie vonden wij top. Wat wij ook zeker een pluspunt vonden was de wasmachine en droger in het ruime schuurtje waar onze fietsen ook prima stonden.
nl augustus 2025 (via vakantiepark)
Desiree W.
7,9
Het huisje, de speeltuin, het zwembad, de animatie, de omgeving
Uitstekend
★★★★★
o.b.v. 106.000+ beoordelingen
★★★★★
We boeken vaker via deze website en het is altijd goed.
Anoniem, 16 augustus
★★★★★
Snel, doelgericht en duidelijk.
Marcel Louwer, 17 augustus
★★★★★
Helemaal prima.
Gerard Middelkamp, 18 augustus
★★★★★
Perfect.
May Maes, 16 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Cornelis Andel, 18 augustus
★★★★★
Prima! De complimenten voor de medewerkers van Heerlijke Huisjes. Het is een betrouwbare club.
Hans Sangster, 18 augustus
★★★★★
De boeking is vanaf het begin tot het einde goed verlopen, goede communicatie en informatie etcVoor herhaling vatbaar.
Esther Kramer, 16 augustus
★★★★★
Allemaal erg goed.
Ellen Lindloge, 16 augustus
★★★★★
Alles top!! Ga zo door.
Janneke van Houdt, 18 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Frans van den Brink, 16 augustus
★★★★★
We boeken vaker via deze website en het is altijd goed.
Anoniem, 16 augustus
★★★★★
Snel, doelgericht en duidelijk.
Marcel Louwer, 17 augustus
★★★★★
Helemaal prima.
Gerard Middelkamp, 18 augustus
★★★★★
Perfect.
May Maes, 16 augustus
★★★★★
Uitstekend.
Cornelis Andel, 18 augustus
★★★★★
Prima! De complimenten voor de medewerkers van Heerlijke Huisjes. Het is een betrouwbare club.
Hans Sangster, 18 augustus
★★★★★
De boeking is vanaf het begin tot het einde goed verlopen, goede communicatie en informatie etcVoor herhaling vatbaar.
Esther Kramer, 16 augustus
★★★★★
Allemaal erg goed.
Ellen Lindloge, 16 augustus
previous
next

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.