Beschikbaarheid
1 / 33
Vakantiehuis Netterden
niet op een vakantiepark
150 beoordelingen




Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(150)
Super knus 2 persoons retro-vakantiehuis in de Achterhoek
Dit super knusse tweepersoons vakantiehuis ligt in het mooie plaatsje Netterdenin de Achterhoek. Het is ingericht in de jaren 60 stijl maar van allerlei moderne gemakken voorzien, zoals Wifi en een Digitale TV.Het vrijstaande vakantiehuisje is gelegen op een particulier erf en heeft vanuit de tuin een mooi uitzicht over de landerijen. De Achterhoek staat bekend om haar rust, ruimte en haar gemoedelijkheid. Voeg daarbij de landgoederen, de imposante bomen, de kastelen, de dorpen met een goed winkelbestand en de vele fiets- en wandelroutes en daar zijn de ingrediënten voor een ontspannen verblijf in de natuur.
Dit leuke en geheel gelijkvloerse vakantiehuisje heeft een grote ruime woonkamer met zithoek, eethoek en TV. De open keuken heeft onder andere een vierpits kookstel, magnetron, filter koffiezetapparaat en een koelkast. Er is één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, toilet en wastafel.
Buiten een heerlijke tuin met terras en tuinmeubelen. Vanuit de tuin heeft u een mooi uitzicht over de landerijen. In het schuurtje naast het vakantiehuis is volop ruimte om bijvoorbeeld uw meegebrachte fietsen veilig te stallen.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
U dient het bedlinnen, handdoeken en keukenlinnen zelf mee te nemen.
Kenmerken
Indeling
Slaapkamers1
Slaapplaatsen2
Bedden2
Horren op alle slaapkamers
Sanitair
Toiletten1
Douches1
Locatie en omgeving
Netterden, Gelderland
Netterden ligt tegen de Duitse grens aan in de Achterhoek: een streek met bossen, landgoederen, kastelen, kleine rivieren, pittoreske dorpjes en fraaie historische stadjes. Het kleinschalige en vriendelijke karakter maakt de streek een ideale plek om op verhaal te komen. De prachtige natuur leent zich perfect om lekker te gaan fietsen of wandelen. Wilt u graag een dagje uit? Ga naar Mega Pret in Lievelde, bezoek Moezeköttel en leer over de woonsituatie na de Tweede Wereldoorlog, wandel en proef wijn bij Wijngoed Montferland of bezoek Museum für Kaffeetechnik net over de Duitse grens. Voor lekkere restaurants kunt u in het nabijgelegen 's-Heerenberg of Doetinchem terecht.
Afstanden
Activiteiten in de omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
8,8
Gemiddelde cijfer
Getoonde cijfer is o.b.v. 40 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden. Het totaal aantal beoordelingen voor deze woning is 150 met een gemiddelde van 8,9.
40 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Algemene indruk
Gastvrijheid
Schoonmaak
Omgeving
Faciliteiten
Prijs-kwaliteit
Laatste reviews
augustus 2025
juli 2025
juli 2025
Jan Kos
10
Wij hebben er een fijne week gehad.
De eigenaresse Annie was ook zeer vriendelijk
Het huisje en het interieur is gedateerd doch netjes .
Alles was aanwezig en het enige minpuntje is de conditie van de matrassen.
Verder TOP.
De eigenaresse Annie was ook zeer vriendelijk
Het huisje en het interieur is gedateerd doch netjes .
Alles was aanwezig en het enige minpuntje is de conditie van de matrassen.
Verder TOP.
Reactie van de eigenaar:
Dag Jan, Bedankt voor deze prachtige beoordeling en het mooie cijfer! Fijn te horen dat jullie het zo naar jullie zin hebben gehad. Ik ga het minpuntje zeker meenemen. Lieve groet van Annie uit Netterden.
Bert van der Venne
9,7
n.v.t
Reactie van de eigenaar:
Hallo Bert, Wat een mooi cijfer. Dank je wel en fijn te zien dat jullie het zo naar jullie zin hebben gehad. Lieve groet van Annie uit Netterden
Joep Lauxtermann
7,7
Zeer vriendelijk ontvangst. Het huisje ligt in een prachtige tuin. Inrichting iets dateert maar goed.
Min puntjes:
wc/douche alleen met een douchegordijn van de slaapkamer gescheiden.
Het voelt een beetje vochtig binnen.
Min puntjes:
wc/douche alleen met een douchegordijn van de slaapkamer gescheiden.
Het voelt een beetje vochtig binnen.
Uitstekend
o.b.v. 107.000+ beoordelingen
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.
Laatst bekeken