DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
DG1717
1 / 22
right angle
right angle
Vakantiehuis Hulshorst
Huiscode: DG1717 Huiscode: DG1717
10 personen 10 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
5 slaapkamers 5 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
DG1717
camera 22
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Vrijstaande 10-persoons villa met dakterras op een vakantiepark aan het Veluwemeer

Dit vrijstaande 10-persoons villa staat op vakantiepark Bad Hoophuizen; een perfecte locatie voor zowel water- als wandelliefhebbers. Het vakantiepark ligt namelijk aan het Veluwemeer maar ook Nationaal Park Veluwezoom is nabijgelegen. Door de centrale ligging is er in de omgeving genoeg te doen. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan attractiepark Walibi Holland of aan de gezellige plaatsen Harderwijk en Ermelo. Indien u culinair wilt genieten, kunt u goed in Vierhouten terecht. In oktober staat in dit dorp alles in het teken van de Wilddagen. Op het vakantiepark zelf vindt u onder andere een binnenzwembad, wellnesscentrum, speeltuinen en animatie voor de kinderen.

De villa beschikt over twee verdiepingen en biedt ruimte aan maximaal 10 personen. Op de eerste verdieping bevindt zich de sfeervolle woonkamer met een comfortabele zithoek, een televisie en een ruime eethoek. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een vaatwasser, combimagnetron, Senseo- of filterkoffiezetapparaat en een waterkoker. De villa heeft in totaal vijf slaapkamers. Eén slaapkamer is op de eerste verdieping, terwijl de overige vier slaapkamers zich op de begane grond bevinden. Drie slaapkamers zijn uitgerust met tweepersoonsbedden, één slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en één slaapkamer beschikt over een stapelbed. Verder zijn er twee badkamers met inloopdouches en een apart toilet. Buiten kunt u genieten van zowel het dakterras als de tuin. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's bij de villa.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Zakelijke groepen zijn niet toegestaan.
  • De woningen kunnen verschillen van interieur en exterieur en daarom afwijken van de getoonde foto's.
  • Het is niet toegestaan om elektrische auto's bij de woning op te laden.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Momenteel vinden er bouwwerkzaamheden plaats. Het park doet haar uiterste best om eventuele overlast tot een minimum te beperken.
  • Helaas is het niet toegestaan om deze vakantiewoning te boeken met een kat.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.

 

Kenmerken

iconVilla
iconPrivé parkeerplaatsen: 2
iconFilter koffiezetapparaat
iconSenseo

Indeling

Slaapkamers5
Slaapplaatsen10
Bedden6
Sanitair
Toiletten1
Douches1

Locatie en omgeving

Hulshorst, Gelderland

Aan de rand van de Veluwse bossen en áán het Veluwemeer vindt u het gemoedelijke Hulshorst. Hier kunt u perfect fietsen en wandelen door prachtige natuur en over vele landgoederen. Het Veluwemeer en het mooie Strand Horst nodigen uit tot zwemmen, zonnebaden, wind- en kitesurfen en er zijn daarnaast verschillende golfbanen in de buurt. Hulshorst is een klein dorp omgeven door grotere steden die ook zeker het bezoeken waard zijn. Wat dacht u van Nunspeet en Elburg voor de fijne terrassen of Amersfoort en Apeldoorn om heerlijk te winkelen? Voor een leuk dagje uit met kunt u naar Walibi Holland in Biddinghuizen, Paleis Het Loo in Apeldoorn of bezoekt u een van de vele kastelen en bezienswaardigheden in de omgeving.

Afstanden
iconMeer0,2 km
iconSupermarkt0,2 km
iconRestaurant0,1 km
iconDorp/stadcentrum3,0 km
iconBos5,3 km
iconRecreatieplas0,1 km
iconViswater0,1 km
iconGolfbaan8,6 km
iconAttractiepark11,9 km
iconTreinstation7,6 km
iconBushalte2,8 km
Activiteiten in de omgeving
iconZeilen
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Vakantiepark Bad Hoophuizen

Parkvoorzieningen
iconParkwinkel
iconWasserette
iconSauna
iconSpeeltuin
iconOverdekt zwembad
iconWellness voorzieningen
iconFietsverhuur

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★★★★★
o.b.v. 124.000+ beoordelingen
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Goed geregeld.
Gert van Dijk, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
★★★★★
Alles prima verlopen en verzorgd, we zijn erg tevreden.
Mark van der Sande, 7 oktober
★★★★★
Duidelijke informatie en makkelijk te boeken. Goede communicatie en veel goed en mooi aanbod. Komt heel betrouwbaar over.
Ankie Tiemensma, 7 oktober
★★★★★
Prima organisatie. Elke mail werd zo snel als mogelijk beantwoord.
Meindert Buijsman, 6 oktober
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Goed geregeld.
Gert van Dijk, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
★★★★★
Alles prima verlopen en verzorgd, we zijn erg tevreden.
Mark van der Sande, 7 oktober
previous
next

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken