NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
NB070
1 / 27
right angle
right angle
Vakantiehuis Cromvoirt
Huiscode: NB070 Huiscode: NB070
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star8,3Zeer goed
45 beoordelingen
NB070
camera 27
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(45)

Luxe 6 persoons chalet met bubbelbad in Cromvoirt

Dit luxe zespersoons wellness chalet beschikt over een bubbelbad in de tuin. Het chalet is van alle gemakken voorzien en vormt een goede uitvalsbasis voor een ontspannende vakantie in Noord-Brabant. Dit vakantiepark in het Noord-Brabantse dorpje Cromvoirt staat garant voor een hoop vakantieplezier en rust. Het vakantiepark ligt in de prachtige omgeving van Cromvoirt waar bossen, heidevelden en stuifduinen zich afwisselen. Hier is het echt bourgondisch genieten, eet bijvoorbeeld een heerlijke Bossche bol op één van de gezellige terrassen of drink een lekker Brabants biertje.

In de leefruimte vindt u de woonkamer met flatscreentelevisie, de eethoek en aangrenzend de keuken. De keuken is van alle gemakken voorzien zoals een 4- pits kookstel, een vaatwasser, een combimagnetron, een koel-vriescombinatie en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn drie slaapkamers aanwezig waarvan twee beschikken over twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer vindt u de douche en de wastafel. Er is een apart toilet. Buiten vindt u het bubbelbad. Ook heeft u uiteraard de beschikking over uw eigen terras met tuinmeubilair. U heeft parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Als u een cottage met hottub heeft geboekt, duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd. De hottubs zijn elektrisch.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.

Kenmerken

iconChalet
iconBubbelbad
iconNespresso

Indeling

Slaapkamers3
Slaapplaatsen6
Bedden6
Sanitair
Toiletten1
Douches1

Locatie en omgeving

Cromvoirt, Noord-Brabant

Cromvoirt ligt naast Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, een gebied vol bos, heide en vooral veel zand. Het is een van de grootste stuifzandgebieden van West-Europa. U kunt er prachtig fietsen, wandelen of mountainbiken. Bekijk naast de schitterende natuur de gezellige steden Den Bosch of Tilburg. Waar u heerlijk kunt shoppen, een prachtige wandeling kunt maken door het centrum of kunt genieten op een van de vele terrassen. Wilt u zich verdiepen in de ingrijpende historie van de omgeving? Bezoek Oertijdmuseum Boxtel en voor recentere geschiedenis Nationaal Monument Kamp Vught. Als u juist een dagje pret en avontuur zoekt, bent u bij de Efteling in Kaatsheuvel op de juiste plek.

Afstanden
iconStrand (aan zee)0,4 km
iconMeer0,4 km
iconSupermarkt1,0 km
iconRestaurant0,1 km
iconDorp/stadcentrum1,0 km
iconBos0,5 km
iconRecreatieplas1,8 km
iconViswater9,6 km
iconGolfbaan1,8 km
iconNationaal park7,1 km
iconAttractiepark23,8 km
iconVliegveld33,6 km
iconTreinstation5,9 km
iconBushalte0,5 km
Activiteiten in de omgeving
iconKanoën
iconPaardrijden
iconZeilen
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen
iconMuseum
iconKlimbos

Résidence De Leuvert

Parkvoorzieningen
iconRestaurant
iconWasserette
iconSpeeltuin
iconOpenluchtzwembad
iconSportveld
iconCafé/Bar
iconFietsverhuur
iconVuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,3
Gemiddelde cijfer

35 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
september 2025
9,3
be
Ben Elfrink
Prachtig, modern huisje. Tuin is afgezet, wat een grote plus is met honden. Goede jacuzzi en Finse sauna.
Omgeving is heel mooi, met name de Drunense duinen, waar de honden los mogen lopen.
augustus 2025
8,7
nl
Germa de Bont
Wij hebben een heerlijk weekend gehad. Prachtige omgeving, rustig, goede bedden en een heerlijke jacuzzi.
Mogelijk dat de douche een tijdje niet gebruikt was, want die stonk enorm (rioollucht) bij binnenkomst. . De geur is ook na doorspoelen de hele tijd wel blijven hangen. Tip: een goed mes in de keuken
juli 2025
8,0
nl
Maria Bovens- Blom
We hebben genoten! Vooral de ( klein) kinderen vonden de jacuzzi geweldig. 1 minpunt: het stapelbed was niet geschikt voor de kinderen, vanwege het ontbreken van een hekje. Vervolgens moest 1 van de volwassenen er slapen: erg hard en moeilijk in en uit stappen vanwege het trapje. Hiermede was het huisje minder geschikt voor 6 personen, 5 maximaal
Uitstekend
★★★★★
o.b.v. 124.000+ beoordelingen
★★★★★
Prima organisatie. Elke mail werd zo snel als mogelijk beantwoord.
Meindert Buijsman, 6 oktober
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Heel goed!.
G.L. de Groot, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
★★★★★
Alles prima verlopen en verzorgd, we zijn erg tevreden.
Mark van der Sande, 7 oktober
★★★★★
Duidelijke informatie en makkelijk te boeken. Goede communicatie en veel goed en mooi aanbod. Komt heel betrouwbaar over.
Ankie Tiemensma, 7 oktober
★★★★★
Prima organisatie. Elke mail werd zo snel als mogelijk beantwoord.
Meindert Buijsman, 6 oktober
★★★★★
Heel fijn, snel en simpel. De eigenaresse heeft het heel goed geregeld en is super vriendelijk.
Melie Triloki, 6 oktober
★★★★★
Goed.
J. Pampiermole, 6 oktober
★★★★★
Zeer duidelijk. Optijd bericht voor betalingen. En info voor aankomt.
Petra van de Camp, 6 oktober
★★★★★
Zeer prettig.
Gijs-Jan Baardman, 7 oktober
★★★★★
Heel goed!.
G.L. de Groot, 7 oktober
★★★★★
Prima, makkelijk te begrijpen, overzichtelijke website.
Nico Klaver, 7 oktober
★★★★★
Goede service en wat prettig was dat bij contact altijd gelijk werd gereageerd.
Jaap Wever, 7 oktober
previous
next

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.