Beschikbaarheid
1 / 17
Vakantiehuis Aagtekerke
niet op een vakantiepark
57 beoordelingen




Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(57)
Leuk 4-persoons vakantiehuis in het centrum van Aagtekerke
Dit leuke vierpersoons vakantiehuis staat achter het dorpsplein in Aagtekerke. Een fijne vakantie beleven in een rustige omgeving met diverse voorzieningen zoals een supermarkt, speeltuin, restaurant en een fietsverhuur in de buurt. Steden zoals Domburg, Middelburg en Oostkapelle zijn eenvoudig te bereiken en het strand, waar meerdere watersporten te beoefenen zijn, is slechts op twee kilometer afstand. Het vakantiehuis is van alle gemakken voorzien zoals een flatscreen televisie, vaatwasser en gratis internet.
Aagtekerke op Walcheren is een rustig dorp waar het heerlijk toeven is en men heerlijk van een rustige vakantie kan genieten. Walcheren leent zich uitermate goed voor het maken van lange fietstochten over de vele uitgezette fietsroutes welke u langs mooie natuurgebieden en pittoreske dorpjes leiden. Het strand staat garant voor vele uren waterpret. Wilt u dus in een rustige omgeving genieten van een fijne strandvakantie in Zeeland dan bent u hier zeker aan het juiste adres.
Gezellig ingerichte woonkamer met eethoek en zithoek voorzien van televisie en DVD-speler. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, koelkast, vier-pits kookstel, filter koffieapparaat, Senseo, combi-magnetron en een waterkoker. De badkamer is eveneens op de begane grond en is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Op de eerste verdieping vindt u twee slaapkamers waarvan één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. Buiten treft u een heerlijke tuin met een terras voorzien van tuinmeubelen. Bij het vakantiehuis is parkeergelegenheid voor één auto.
Beschikbaarheid
Kenmerken
Indeling
Slaapkamers2
Slaapplaatsen4
Bedden3
Sanitair
Toiletten1
Douches1
Locatie en omgeving
Aagtekerke, Zeeland
Op het mooie Zeeuwse eiland Walcheren vindt u bijzondere natuur en schone stranden. Er zijn vele fietsmogelijkheden, pittoreske dorpjes, gezellige restaurants en naast de vele watersportactiviteiten zijn er ook genoeg indoor activiteiten. Middelburg, Serooskerke en Veere zijn zeker een bezoek waard, dit zijn prachtige typisch Walcherse plaatsen waar u volop kunt genieten van de oude huizen en karakteristieke boerderijen. Verdiep u in geschiedenis van de streek bij Deltapark Neeltje Jans. Leer er over de watersnoodramp van 1953 en de bouw van de Deltawerken. U kunt er ook genieten van het waterpark, rondvaarten en een heuse Oosterschelde Safari maken.
Afstanden
Activiteiten in de omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
9,6
Gemiddelde cijfer
Getoonde cijfer is o.b.v. 19 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden. Het totaal aantal beoordelingen voor deze woning is 57 met een gemiddelde van 9,2.
19 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Algemene indruk
Gastvrijheid
Schoonmaak
Omgeving
Faciliteiten
Prijs-kwaliteit
Laatste reviews
augustus 2025
juli 2025
juli 2025
Brigitte Schumacher
10
Een prachtig huisje en vriendelijke verhuurders. De omgeving is sowieso fantastisch. Perfect voor fietstochten in alle richtingen.Ein schönes Häuschen und nette Vermieter. Die Umgebung ist sowieso toll. Für Fahrrad-Touren in alle Richtungen bestens geeignet.
Horst Raditschnigg
10
We hebben 14 dagen doorgebracht in dit heerlijke vakantiehuis in het romantische centrum van Aagtekerke. Het huis heeft veel charme en de eigenaren zijn ontzettend vriendelijk. We voelden ons er zeer op ons gemak!Wir waren 14 Tage in diesem hübschen Ferienhäuschen mitten im romantischen Ortskern von Aagtekerke. Das Häuschen hat sehr viel Charme und die die Vermieter sind ausgesprochen nett. Wir haben uns sehr wohl gefühlt!
Ruud Vermeulen
9,7
De gastvrouw en -heer zijn zeer toegankelijk en aardig. Alles was schoon en er miste niets in het huisje met woonkamer/keuken en twee ruime slaapkamers, waarvan 1 met tv. De wifi werkte probleemloos. Het enige minpunt is de tuin: die is een rommelig geheel en kan eenvoudig verbeterd worden, dan is de prijs-kwaliteitverhouding zeer goed.
Uitstekend
o.b.v. 123.000+ beoordelingen
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.
Laatst bekeken